SMS Credit lielākie mīti!

3 mīti par SMSCredit nozari! 
Pirms 5iem gadiem, gadījumos kad nekavējoties bija vajadzīga naudas piešprice, tautieši vai nu dinģēja  no paziņām, jeb nodeva lombardā ģimenes auskarus. Ieradumu sistēma mūsdienās ir pilnībā mainījusies -- šobrīd 1. lieta, par ko cilvēki iedomājas, kad nepieciešama nauda ir SMScredit (sms kredit).

Ar sms kredit finansu resursi ir operatīvi sasniedzami, tomēr tautā ir radušies  dažādi apšaubāmi priekšstati, kuru patiesumu tad vērtēju :

1 . Kredītu izsniegšana ir teicams pelnīšanas paveids to izsniedzējiem, attiecīgi  sadibināti arī uzņēmumi, kas grib cilvēkus piemuļķot. 

- Tādi ir ļoti rets izņēmums attiecīgi dēļ tiem nevajag izdarīt spriedumus par pilnīgi visiem!  Tomēr lai sevi pasargātu ļoti svarīgi ir apmeklēt kredītu salīdzināšanu kur apkopoti vienīgi drošākie no izplatītākajiem pakalpojuma izsniedzējiem.

2. Kredīts bez oficiālas darba vietas nav iespējams. 

-Izplatīts aizspriedums ir, ka aizdevums bezdarbniekiem nav pieejams, bet tā nav! Jāzina vien pareizās vietas! SMS aizdevums pieejams  no 18 gadiem un bez fiksētiem ikmēneša ienākumiem. Turklāt pieejams arī bez ķīlas, gan ar galvojumu. Kā ķīla visbiežāk tiek noformēta jūsu automašīna, un tas piedāvā opciju naudu saņemt arī tad ja ir ne pārāk laba kredīt-vēsture..

3. Aizņemties līdz 200 Ls ir ļoti dārgs prieks!! 

-Īstenībā iegūt naudu nav lēts prieks tikai gadījumā ja pienācīgi neizvērtē vietas kur veikt aizņēmumu. Ja gribiet veikt aizņēmumu pirmo reizi, vai arī ja Jums nav apgrūtināta  kreditvēsture, tad noteikti jāliek lietā iespēja 1. naudu aizņemties PAR VELTI vismaz 6x no dažādiem aizdevējiem, vairāk info augstāk minētājā portālā vai arī SMS kredītu salīdzināšanas lapā .

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru