2013 gada ātro kredītu apskats

2012 un 2013 kredītu apskats!


Ātrie kredīti ir kļuvuši īpaši iecienīts veids kādā ļaudis var reāli operatīvi uzveikt savas naudas grūtības. Lielākā daļa iedzīvotāju ātros kredītus ņem, lai izvilktu no algas dienai līdz nākamajai algas dienai, bet daži kā es esmu izmantojis, lai sakārtotu savas finanses. Kā tas saprotams?

Lūk, Latvijā tiek piedāvātas iespējas iegūt naudas līdzekļus dažās minūtēs nemaksājot pilnīgi neko, tautā to sauc par bezmaksas pirmajiem kredītiem. Šobrīt ir vismaz 6 kompānijas kas piedāvā šādus pakalpojumus.

Paties stāsts! Kādus 5 mēnešu atpakaļ es aizgāju no sava darba, lai spētu atgūties no darbā radītās spriedzes un priekšnieku mobinga. Izglītība man ir laba un arī darbā iegūtā pieredze ļautu ātri atrast jaunu darba vietu. Viss sākumā gāja kā pēc plāna, pirmo mēnesi veltīju atpūtai un aizceļojos drusku pa eiropu, vārdu sakot baudīju dzīvi.  Kad atgriezos sākās vistrakākais, salūza auto, lielu daļu bezdarbnieku pabalsta novirzīju auto remontam, tad salūza elektriskā plīts, tad veselības problēmas un nepieciešams bij meklēt dakteri, zāles maksāja veselus 150 ls, kas ir nenormāli daudz manā skatījumā un visi iekrājumi vējā.. līdz nākamajam pabalstam atlikušas tieši 7 dienas, ko darīt?

Cenšos dzīvē būt optimists, tādēļ panikā nekritu. Apvaicājos draugiem vai var aizdot naudiņu, bet ziniet prasīt draugam naudu ir liela psiholoģiskā spriedze.. kaut āri draugi ir labi es beigās neaizņēmos no tiem, bet gan no netīšam atrastās mājas lapas cred24.lv kur salīdzināti visi Latvijas populārākie ātrie kredīti, naudu saņēmu 10 minūtēs. Reāli ātri! Pirmo ņēmu no Sohocredit, varu teikt visu to labāko, jo darba vieta man nebij, nebij arī neviena parāda un sliktas kredītvēstures, kas laikam man strādāja kā bonuss visos nākamajos aizņēmumos.  Tā nu es saņēmu savu naudiņu un nākamajā mēnesī kad bija pabalsts, atdevu to bez procentiem. Bet ar to viss nebeidzās..

Nākamajā mēnesī man dzimšanas diena, mammai dzimšanas un draugu loks mums pakupls un katru gadu obligāti jāsvin, bet budžetā atkal robs. Kaut arī nopietni biju nolēmis sameklēt darbu un to arī sameklēju vispirms ir pārbaudes laiks un tad tikai sāk kko labāku maksāt. Vārdu sakot atkal pietrūka naudiņa un aizņēmos šoreiz no SMScredit

Tā nu turpināju vēl trīs mēnešus aizņemties no dažādākiem aizdevējiem kā: crediton, viasms, minicredit līdz esmu veiksmīgi nostājies uz savām ķe[ām, man ir lieliska darba vieta, ļoti inteliģenti darba vadītāji, lieliska pašsajūta, laba alga un esmu veiksmīgi noslēdzis darba līgumu uz nenoteiktu laiku. Paldies visiem kas mani atbalsīja grūtajos brīžos un ātrajiem kredītiem, ka bijāt pareizajā vietā, pareizajā laikā :))

A.B.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru