ceturtdiena, 2013. gada 30. maijs

Latvijas neatkarīgā kredīt eksperta cred24.com jauna mājas lapa un imidžs

Parasti es cenšos būt objektīvi neitrāls un cenšos neizcelt kādu noteiktu mājas lapu vai servisu, ja nu vienīgi man ļoti patīk. Šī ir tā reize, ka man patīk!

Cred24.com LV logo


Nesen atgriezos no tālāka brauciena un nolēmu aplūkot, kas jauns ātro kredītu nozarē.. nezinu vai tas ir tikai mans ievērojums bet google neatradudaudzas salīdzināšanas lapas, bet parādijušas iepriekš nedzirdētas, tā vien šķiet, ka tās bij izdzēstas.

Pameklēju dziļāk izrādās piem Cred24.lv aktīvi strādājuši, lai izmainītu savu imidžu un pārvietojuši lapu uz .com saiti, kur ja pareizi noprotu būs viena globāla saite ar daudzu citu valstī pieejamiem kredītu salīdzinātājiem un netikai tas, izskatās, ka tiek mainīts arī lapas dizains, kas man ļoti iepatikās. Salīdzinot ar gudriem.lv lapa ir nedzaudz vieglāk lietojama, jo pats var joprojām saorganizēt, izfiltrēt visus parametrus pēc savām vēlmēm, taču gudro lapā vajag paļauties uz algoritmu, kas tev padod rezultātus.

Nez kā jums, bet man patīk, tas kā sāk sakārtoties nozare, ir laiks tām kaktu lapām pazust kā zuz.lv vai piepildi.lv utt. nevieš man pārliecību.

1 komentārs:

  1. Sveiki, mans vārds ir Elizabete McRooney. Es dzīvoju Eiropā un šodien esmu ļoti laimīga sieviete? Es teicu sev, ka jebkura aizdevuma aizdevējs, kas var mainīt manu un manas ģimenes dzīvi, norādīšu ikvienu, kurš meklē viņiem aizdevumu. Tās man deva mani un mana ģimenes laime, man bija nepieciešams aizdevums 250 000,00 eiro. Lai sāktu mana dzīve man tika nodota šim godīgajam un dievbijīgam aizdevuma uzņēmumam, kurš man palīdzēja ar 250 000 eiro naudas aizdevumu, jo viņi patiesībā ir DIEVA, kas baidās no cilvēkiem, kas ir cienījama kreditēšanas firma.

    Esmu ļoti priecīga, ka pagājušajā mēnesī es saņēmu viņu aizdevumu. Ja jums ir nepieciešams aizdevums, un jūs esat 100% pārliecināts par aizdevuma atmaksu, lūdzu, sazinieties ar viņiem, un, lūdzu, pasakiet viņiem, ka Elizabete McRooney uzrunāja jūs viņiem. Sazināties ar e-pastu: {trustfundfinaceservice@gmail.com}

    AtbildētDzēst